Jak bawić się książką Fotografia dla dzieci?
Jak bawić się książką Fotografia dla dzieci?

3 Sposoby na spędzenie czasu z książką Fotografia dla dzieci

1. Nastrój: rządny wiedzy

Jeżeli chcesz się dowiedzieć jak to się stało, że możemy dzisiaj robić zdjęcia - koniecznie sięgnij do rozdziału Historia fotografii. Znajdziesz tam dużo informacji na temat zdarzeń, które przyczyniły się do wynalezienia fotografii, a także jej rozwoju. Jak nie będziesz miał/miała dość, powędruj do rozdziału Fotograf i sprzęt fotograficzny i zajrzyj do szafy fotografa. Tutaj dowiesz się jakiego sprzętu używa się w pracy fotografa. Na koniec możesz zajrzeć do rozdziału Jak robić zdjęcia i poznać triki, które ulepszą Twoje fotograficzne zdolności!

2. Nastrój: chętny do twórczej zabawy

Rozdział Zrób to sam jest dla Ciebie! Znajdziesz tam aż 10 zadań do wykonania krok po kroku. Będziesz mógł/mogła stworzyć własny album, ramkę na zdjęcia, a nawet camerę obscurę! Nie zapomnij przygotować nożyczek, kleju i innych materiałów do pracy! Jeżeli chcesz od razu chwycić aparat w ręce zajrzyj na str. 71. Czeka tam na Ciebie aż 8 wyzwań fotograficznych. Przygotuj się na dużą dawkę śmiechu i zabawy!

3. Nastrój: odkrywcy

No dobrze, całkiem rozumiemy, że masz ochotę odkrywać nowe rzeczy. Zobacz co czeka Ciebie na końcu książki! W Kalendarium możesz zgadnąć co oznaczają ikony i dowiedzieć się wielu ciekawostek. Czy w Twoim domu są stare zdjęcia? Przejdź na stronę 33 i pobaw się w detektywa. To za mało? Ile myszek znajdziesz w książce?

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl